Lidhje

Varfëria dhe shkollat në Bathore


Varfëria dhe shkolla në Bathore
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Varfëria dhe shkolla në Bathore

Në periferi të Tiranës, komunitete të varfëra të banorëve të ardhur rishtas përballen me vështrësi të shumta. Por ata nuk lënë pas dore shkollimin e fëmijëve, edhe kur ndonjë prej tyre ka aftësi të kufizuara. Korrespondenti ynë, Ilirian Agolli, njofton nga Tirana.

Varfëria dhe shkolla në Bathore
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG