Lidhje

Varfëria dhe shkolla në Bathore


Varfëria dhe shkolla në Bathore
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Në periferi të Tiranës, komunitete të varfëra të banorëve të ardhur rishtas përballen me vështrësi të shumta. Por ata nuk lënë pas dore shkollimin e fëmijëve, edhe kur ndonjë prej tyre ka aftësi të kufizuara.

XS
SM
MD
LG