Lidhje

Lezhë-përkujtohet 550 vjetori i vdekjes së Skenderbeut


Lezhë-përkujtohet 550 vjetori i vdekjes së Skenderbeut
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:21 0:00

Në Memorialin e Vendvarrimit të Skenderbeut. në qytetin e Lezhës, u zhvilluan sot homazhe dhe veprimtari përkujtimore në 550 vjetorin e vdekjes se Heroit Kombëtar të shqiptarëve.

XS
SM
MD
LG