Lidhje

Opozita dyshime për kandidaturat për KLGJ e KLP


Opozita dyshime për kandidaturat për KLGJ e KLP
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Në Shqipëri sot u zhvillua mbledhja e parë e komisionit Ad Hoc i cili do të bëjë përzgjedhjen anëtarëve për 5 vende në Këshillin e Lartë Gjyqësor dhe 5 të tjerave në Këshillin e Lartë të Prokurorisë, të cilët nuk vijnë nga radhët e gjykatësve dhe prokurorëve.

XS
SM
MD
LG