Lidhje

Media Arkivi

Marrëdhëniet ndërmjet Kosovës dhe faktorëve ndërkombëtarë


Marrëdhëniet ndërmjet Kosovës dhe faktorëve ndërkombëtarë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:16 0:00

Në Kosovë, njohës të proceseve politike thanë se tentimet për të shfuqizuar ligjin për Gjykatën e Posaçme kanë dëmtuar besueshmërinë e udhëheqësve të institucioneve përballë komunitetit ndërkombëtar.

XS
SM
MD
LG