Lidhje

Media Arkivi

Tiranë: Shëndeti mendor dhe depresioni në rritje


Tiranë: Shëndeti mendor dhe depresioni në rritje
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:22 0:00

Në Shqipëri, një në 4 persona vlerësohet se ka probleme të shëndetit mendor. Grupimet më të rrezikuara nga depresioni janë të rinjtë dhe të moshuarit.

XS
SM
MD
LG