Lidhje

Media Arkivi

Gazetat lokale dhe problemet e komunitetit


Gazetat lokale dhe problemet e komunitetit
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:01 0:00

Për nië periudhë të gjatë gazetat lokale mbushën tregun e shtypit të shkruar por, me kalimin e kohës, interesimi i publikut për to erdhi duke rënë aq sa sot, vetëm disa prej tyre kanë arritur të mbijetojnë.

XS
SM
MD
LG