Lidhje

Media Arkivi

Bashkëpunimi ndëkufitar Mali i Zi-Kosovë


Bashkëpunimi ndëkufitar Mali i Zi-Kosovë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Në Konferencën mbi bashkëpunimin ndërkufitar Mali i Zi-Kosovë, në kuadër të projekteve të BE-së, mbajtur në Podgoricë u theksua rëndësia e këtij bashkëpunimi që promovon rajonin dhe perspektivat zhvillimore të tij.

XS
SM
MD
LG