Lidhje

Bashkëpunimi ndëkufitar Mali i Zi-Kosovë


Në Konferencën mbi bashkëpunimin ndërkufitar Mali i Zi-Kosovë, në kuadër të projekteve të BE-së, mbajtur në Podgoricë u theksua rëndësia e këtij bashkëpunimi që promovon rajonin dhe perspektivat zhvillimore të tij. Bashkëpunimi ndërkufitar midis Malit të Zi dhe Kosovës, cilësohet si më i miri në rajon, i cili njëherësh paraqet thelbin e integrimeve europiane.

Bashkëpunimi ndëkufitar Mali i Zi-Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG