Lidhje

Delawie dhe përpjekjet kundër Gjykatës së Posaçme


Delawie dhe përpjekjet kundër Gjykatës së Posaçme
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

Në Kosovë, ambasadori amerikan Greg Delawie bëri thirrje sërish që të kundërshtohen përpjekjet për shfuqizimin e ligjit për gjykatën e posaçme. Ai i bëri këto komente gjatë Konferencës Vjetore të Prokurorëve.

XS
SM
MD
LG