Lidhje

Kujtimi i Holokaustit në Tiranë


Kujtimi i Holokaustit në Tiranë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Në Tiranë, u zhvilluan sot veprimtari në përkujtim të Holokaustit. Diplomatë, klerikë dhe veprimtarë theksuan rëndësinë, që ka kujtesa e kësaj ngjarje të dhimbshme.

XS
SM
MD
LG