Lidhje

Filmi "Hostiles"


Filmi "Hostiles"
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:22 0:00

Filmi uestern “Hostiles” i regjisorit Scott Cooper, trajton temën e pajtimit midis të bardhëve dhe amerikanëve vendas në fund të shekullit të 19-të. Penelope Poulou e Zërit të Amerikës foli me aktorin Wes Studi për rolin e tij në film dhe mesazhin e filmit në Amerikën e sotme.

XS
SM
MD
LG