Lidhje

Procesi gjyqësor për përpjekjen për grusht shtet në Mal të Zi


Dëshmia e dëshmitarit të mbrojtur, Sasha Singjeliç në procesin gjyqësor për përpjekjet përgrusht shteti në Malin e Zi u mbyll të premten në Gjykatën Themelore të Podgoricës. Ndërkohë, prokurori special në Mal të Zi po akuzon avokatët mbrojtës për zvarritjen me qëllim të procesit gjyqësor, të cilët vazhdimisht kërkojnë përjashtimin e prokurorit dhe të gjykatëses së çështjes, për qëndrime të njëanshme në këtë proces gjyqësor.

Procesi gjyqësor për përpjekjen për grusht shtet në Mal të Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:05 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG