Lidhje

Vajzat nga Kosova hyjnë në listën e Forbes “30 nën 30 vjeç”


Vajzat nga Kosova hyjnë në listën e Forbes “30 nën 30 vjeç”
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:32 0:00

Një grup të rinjsh në Kosovë, të mbledhur në organizatën joqeveritare “Open Data Kosovo”, arritën të radhiten në listën e revistës Forbes “30 nën 30 vjeç” për vitin 2018, ku përfshihen njerëz shumë të suksesshëm në fusha të ndryshme. Organizata konkurroi në kategorinë ligj dhe politikë.

XS
SM
MD
LG