Lidhje

Intervistë me Drejtorin e Telekomit të Kosovës, Agron Mustafa


Intervistë me Drejtorin e Telekomit të Kosovës, Agron Mustafa
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:50 0:00

Ashtu si kompanitë e tjera publike të Kosovës, Telekomi është në një moment ndryshimesh, kur përpiqet të modernizojë shërbimet dhe të rrisë të ardhurat. Për të diskutuar për këto ndryshime dhe probleme, Zëri i Amerikës intervistoi Drejtorin Menaxhues të Telekomit të Kosovës, Agron Mustafa.

XS
SM
MD
LG