Lidhje

Media Arkivi

Nju Jork, diskutim mbi 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës


Nju Jork, diskutim mbi 10 vjetorin e pavarësisë së Kosovës
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:05:22 0:00

Në Nju Jork u mbajt mbrëmë një diskutim me diplomatë dhe personalitete të tjera mbi 10-vjetorin e Kosovës dhe sfidat që e presin pas dekadës së parë të pavarësisë. Folësit vunë në dukje arritjet e Kosovës gjatë dhjetë viteve të kaluara.

XS
SM
MD
LG