Lidhje

Shqipëri: Ngacmimet seksuale, një minimum denoncimesh


Shqipëri: Ngacmimet seksuale, një minimum denoncimesh
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00

Dhuna dhe ngacmimet seksuale janë mes krimeve më të përhapura, por më pak të denoncuara në Shqipëri. Një viktimë rrëfen për Zërin e Amerikës historinë e saj dhe faktorët që e bëjnë të vështirë denoncimin e këtij krimi.

XS
SM
MD
LG