Lidhje

Intervistë me Albana Vokshin, anëtare e kryesisë së PD


Intervistë me Albana Vokshin, anëtare e kryesisë së PD
please wait

No media source currently available

0:00 0:13:02 0:00

Kryetarja e komisionit parlamentar për Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik, anëtare e kryesisë së Partisë demokratike, Albana Vokshi, flet për situatën e gruas në Shqipëri dhe zhvillimet e fundit politike në vend.

XS
SM
MD
LG