Lidhje

Shqetësime për hapat e Rusisë drejt modernizimit të ushtrisë


Shqetësime për hapat e Rusisë drejt modernizimit të ushtrisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:40 0:00

Fushata e Rusisë për të modernizuar dhe forcuar ushtrinë e saj gjithnjë e më shumë po rrezikon forcat amerikane dhe evropiane, duke nxitur disa zyrtarë të mbrojtjes të ngrejnë shqetësimet e tyre mbi këtë çështje, përfshirë ndikimin rus në Ballkan.

XS
SM
MD
LG