Lidhje

Shqipëri, pronarët e mediave me lidhje të forta politike


Shqipëri, pronarët e mediave me lidhje të forta politike
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:39 0:00

Organizata "Reporterët pa Kufij" dhe Rrjeti Ballkanik për Gazetari Investigative (BIRN) publikuan sot në Tiranë një studim mbi gjendjen aktuale të medias shqiptare. Nga studimi doli se një grup i vogël personash me lidhje të forta politike kontrollojnë pjesën më të madhe të tregut mediatik.

XS
SM
MD
LG