Lidhje

43 arrestime në operacionin italo-shqiptar "shefi"


43 arrestime në operacionin italo-shqiptar "shefi"
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:42 0:00

Në Tiranë, prokurorë italianë dhe ata shqiptarë publikuan detaje nga operacioni i përbashkët “Shefi”, i cili u mbyll me 43 arrestime trafikantësh të drogave. Hetuesit kanë rënë dakord për grupe të përbashkëta pune, për të luftuar kriminalitetin në dy anët e Adriatikut.

XS
SM
MD
LG