Lidhje

Roli i mediave në luftën kundër ekstremizmit


Roli i mediave në luftën kundër ekstremizmit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

Në Kosovë, përfaqësues të organizatave ndërkombëtare dhe të mediave thanë sot se roli i gazetarëve në luftimin e ekstremizmit të dhunshëm është thelbësor dhe se raportimi i saktë është shumë i rëndësishëm në këtë luftë.

XS
SM
MD
LG