Lidhje

Intervistë me Kryetarin e Parlamentit të Maqedonisë, Talat Xhaferi


Intervistë me Kryetarin e Parlamentit të Maqedonisë, Talat Xhaferi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:57 0:00

Kryetari i parlamentit të Maqedonisë, Talat Xhaferi tha në një intervistë për Zërin e Amerikës se ligji i gjuhëve pritet të hyjë në fuqi dhe se ai përmbyll detyrimet që burojnë nga Marrëveshja e Ohrit.

XS
SM
MD
LG