Lidhje

Bisedime në Vjenë për emrin e Maqedonisë


Bisedime në Vjenë për emrin e Maqedonisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:07 0:00

Në Vjenë të Austrisë u takuan ministrat e jashtëm të Greqisë dhe Maqedonisë me ndërmjetësin e Kombeve të Bashkuara, Matthew Nimetz në përpjekje për gjetjen e një zgjidhjeje të emrit të Maqedonisë.

XS
SM
MD
LG