Lidhje

Marrëdhëniet Rusi – Maqedoni


Marrëdhëniet Rusi – Maqedoni
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00

Maqedonia po përpiqet që t’i ruajë raportet me Federatën Ruse pas dëbimit të një diplomati rus, në kuadër të solidarizimit me Britaninë e Madhe për rastin Skripal, por dhe për shkak të aktiviteteve të spiunazhit të përfaqësuesit të ambasadës ruse në Shkup

XS
SM
MD
LG