Lidhje

Arqipeshkvi Masafra përcjell mesazhin e Pashkëve


Arqipeshkvi Masafra përcjell mesazhin e Pashkëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

Në prag të festës së Pashkëve, Arqipeshkvi i Shkodër-Pultit, imzot Engjëll Masafra u përcolli besimtarëve një urim paqeje dhe shprese, duke u kujtuar se Pashkët e këtij viti mbahen në Vitin Jubilar të Skenderbeut, një rast ky, tha ai, për të dashur më shumë vendin

XS
SM
MD
LG