Lidhje

Intervistë me Kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj


Intervistë me Kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj
please wait

No media source currently available

0:00 0:11:41 0:00

Në një intervistë ekskluzive që i dha korrespondentit tonë në Prishtinë, Leonat Shehu, kryeministri Haradinaj tha se nuk dëshiron të paragjykojë se kush mund të ketë urdhëruar operacionin e arrestimeve dhe të deportimit të 6 shtetasve turq që punonin në Kosovë.

XS
SM
MD
LG