Lidhje

Autizmi në Mal të Zi


Ulqin, qendra ditore për fëmijë me pengesa në zhvillim
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Ulqin, qendra ditore për fëmijë me pengesa në zhvillim

Një qendër në Mal të Zi, kujdeset për fëmijët dhe të rinjtë me vështirësi në zhvillimin mendor. Qendra ditore cilësohet ndër më të mirat në Mal të Zi, dhe u ofron edukimin dhe përkujdesjen e nevojshme fëmijëve dhe të rinjve duke i përgatitur dhe aftësuar ata për punë dhe jetë​. Korrespondenti ynë Ali Salaj ishte në këtë qendër në zonën e Ulqinit dhe përgatiti një kronikë

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG