Lidhje

Ulqin, qendra ditore për fëmijë me pengesa në zhvillim


Ulqin, qendra ditore për fëmijë me pengesa në zhvillim
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Qendra ditore cilësohet ndër më të mirat në Mal të Zi, e cila u ofron edukimin dhe përkujdesjen e nevojshme fëmijëve dhe të rinjve duke i përgatitur dhe aftësuar ata për punë dhe jetë

XS
SM
MD
LG