Lidhje

Tiranë: Protesta e tregtarëve të vegjël


Tiranë: Protesta e tregtarëve të vegjël
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:59 0:00

Bizneset e vogla në Shqipëri zhvilluan të martën një grevë njëorëshe, duke mbyllur dyert e shitoreve të tyre në shenjë proteste ndaj rritjes së taksave dhe vendosjes për ta të taksës së vlerës së shtuar, tvsh.

XS
SM
MD
LG