Lidhje

Haradinaj kërkon rol më të madh të SHBA-ve në dialogun me Serbinë


Haradinaj kërkon rol më të madh të SHBA-ve në dialogun me Serbinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

Në Prishtinë kryeministri, Ramush Haradinaj, kërkoi rol më të fuqishëm të Shteteve të Bashkuara të Amerikës në bisedimet ndërmjet Kosovës dhe Serbisë që po zhvillohet në Bruksel me ndërmjetësimin e Bashkimit Evropian.

XS
SM
MD
LG