Lidhje

Ish-presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga në Nju Jork


Ish-presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga në Nju Jork
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:01 0:00

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga bëri thirrje në Nju Jork për vënien para drejtësisë të përgjegjësve për dhunën seksuale gjatë luftës në Kosovë dhe për më shumë vëmendje ndaj viktimave. Zonja Jahjaga mori pjesë në një diskutim për këtë temë në Universitetin e Nju Jorkut.

XS
SM
MD
LG