Lidhje

Uashingtoni mbron sulmin e aleancës në Siri


Uashingtoni mbron sulmin e aleancës në Siri
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:23 0:00

Shtetet e Bashkuara, Franca dhe Britania thonë se sulmet dëmtuan aftësitë e Sirisë për të prodhuar armë kimike.

XS
SM
MD
LG