Lidhje

Negociatat Shqipëri-BE


Negociatat Shqipëri-BE
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:44 0:00

Komisioni europian do të rekomandojë zyrtarisht hapjen e bisedimeve për anëtarësim me Shqipërinë. Në raportin i cili do të bëhet publik sot Komisioni vlerëson përparimet e bëra nga vendi, dhe këtë herë rekomandimi i tij është i pakushtëzuar.

XS
SM
MD
LG