Lidhje

Media Arkivi

Zhvillimet në Partinë Demokratike


Zhvillimet në Partinë Demokratike
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:14 0:00

Në Tiranë Partia Demokratike po përgatit kongresin e saj, që pritet të mbahet fund-javën e ardhshme. Ndërkohë, disa figura të njohura opozitare po përcjellin me kritika zhvillimet brenda Partisë Demokratike, për mungesë të demokracisë së brendshme dhe shkelje të rregullave partiake.

XS
SM
MD
LG