Lidhje

Vjosa Mala në festivalin "The One" në Nju Jork


Vjosa Mala në festivalin "The One" në Nju Jork
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:31 0:00

Aktorja nga Kosova ka interpretuar në shfaqje të ndryshme, televizive e filma si dhe ka punuar si mësuese drame. Ajo ka qenë pjesë e shumë festivaleve në Evropë. Nje nga shfaqjet e saj u propozua per cmimin si "drama më e pëlqyer ndërkombëtare në fetivalin e Amsterdamit ITS në 2016".

XS
SM
MD
LG