Lidhje

Tahiri njofton tërheqjen si deputet


Tahiri njofton tërheqjen si deputet
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:37 0:00

Në Shqipëri, ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, nën hetim pasi dyshohet për lidhje me një grup trafiku droge, njoftoi sot tërheqjen e tij si deputet dhe dorëzimin e mandatit, duke shpjeguar se do ta vazhdojë përballjen me Drejtësinë si një qytetar i thjeshtë.

XS
SM
MD
LG