Lidhje

Dita e Lirisë së Shtypit në Shqipëri


Dita e Lirisë së Shtypit në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:34 0:00

Në Ditën Botërore të Lirisë së Shtypit, gazetarët dhe mediat shqiptare gjenden përballë sfidave të rënda. Ato kanë të bëjnë me vërtetësinë e raportimit përballë presioneve politike e qeveritare.

XS
SM
MD
LG