Lidhje

Intervistë me këshilltarin politik të Komisionit të Helsinkit, Robert Hand


Sot në emisionin Ditari, do të ndiqni një intervistë me këshilltarin politik të Komisionit të Helsinkit, Robert Hand. Zoti Hand flet për rekomandimin e Komisionit Evropian për hapjen e negociatave në Shqipëri, zhvillimet politike, korrupsionin, lobimin dhe sfidat nga ndikimet e huaja. Ndiqni intervistën në orën 18:00.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG