Lidhje

Nisi sot nga Shkodra “Java Europiane”


Nisi sot nga Shkodra “Java Europiane”
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:57 0:00

Ka nisur sot nga Shkodra Java Evropiane, "Një udhëtim përmes trashëgimisë kulturore dhe mrekullive natyrore të Shqipërisë". Të pranishën në veprimtaritë e zhvilluara me të rinjtë në fshatin turistk të Shirokës dhe sheshin përpara bashkisë, ishte edhe ambasadoria e Delegacionit të BE në Shqipëri, Romana Vlahutin së bashku me ambasadorët e vendeve të BE në Shqipëri Ambasadoria Vlahutin u bëri thirrje të rinjve që të bëhen pjesë e ndryshimit, pasi integrimi në BE nuk mund të bëhet pa pjesëmarrjen e tyre.

Nisi sot nga Shkodra “Java Europiane”
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:57 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG