Lidhje

Ekspertët: SHBA dhe BE të rrisin angazhimin në Ballkanin Perëndimor


Ekspertët: SHBA dhe BE të rrisin angazhimin në Ballkanin Perëndimor
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:11 0:00

Ballkani Perëndimor ndeshet sot me shumë rreziqe dhe ka nevojë për një angazhim më të madh nga Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimi Evropian. Ky është përfundimi i një studimi të ri që iu prezantua ditët e fundit në Uashingotn

XS
SM
MD
LG