Lidhje

Projekt rajonal në fushën e turizmit


Projekt rajonal në fushën e turizmit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

Në Universitetin e Shkodrës të martën u prezantua projekti "FOST INNO- Nxitja e sistemit të inovacionit të turizmit në Rajonin Adriatico-Jonian", projekt me mbështetjen e Bashkimit Evropian dhe ku janë përfshirë tetë institucione nga vendet e Rajonit, mes të cilëve edhe Universiteti i Shkodrës. Projekti synon zhvillimin e strategjisë së përbashkët për nxitjen e inovacionit në turizëm dhe krijimin e Qendres Rajonale të Inovacionit në këtë fushë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG