Lidhje

Alon Ben-Meir: Udhëheqësit shqiptarë duhet të distancohen nga Turqia


Alon Ben-Meir: Udhëheqësit shqiptarë duhet të distancohen nga Turqia
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:49 0:00

Profesori i Universitetit të Nju Jorkut, Alon Ben-Meir paralajmëron Shqipërinë dhe Kosovën për rrezikun e ndikimit turk dhe thotë se është e qartë se objektivi i Recep Tayyip Erdoganit është të zgjerojë kontrollin e tij në Ballkan.

XS
SM
MD
LG