Lidhje

Media Arkivi

Për të afërmit e viktimave të komunizmit, plagët mbeten të hapura


Për të afërmit e viktimave të komunizmit, plagët mbeten të hapura
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:08 0:00

Për të afërmit e viktimave të komunizmit, plagët mbeten të hapura. Një dokumentar i ri dhe një aktivitet në Nju Jork, kthejnë vëmendjen tek krimet e komunizmit

XS
SM
MD
LG