Lidhje

Media Arkivi

Shqipëri - Dita Ndërkombëtare e Familjes


Shqipëri - Dita Ndërkombëtare e Familjes
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:15 0:00

Sot është Dita Ndërkombëtare e Familjes. Veprimtarët në Tiranë diskutuan në një tryezë e rrumbullakët mbi gjendjen e vështirë të familjes shqiptare, dhunës dhe krizës brenda saj.

XS
SM
MD
LG