Lidhje

Koncesionet e debatueshme të inceneratorëve në Shqipëri


Koncesionet e debatueshme të inceneratorëve në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:07 0:00

Në Shqipëri, një seri kompanish të vogla në ortakëri me njëra-tjetrën dhe kompani me pronarë të panjohur të rregjistruara në parajsa fiskale fituan 3 koncesione të inceneratorëve me kosto të shumëfishuar për trajtimin e mbetjeve.

XS
SM
MD
LG