Lidhje

Media Arkivi

Tiranë: Polemika mbi fatin e ndërtesës së Teatrit Kombëtar


Tiranë: Polemika mbi fatin e ndërtesës së Teatrit Kombëtar
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:15 0:00

Artistët përfaqësues të “Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit Kombëtar” i kërkuan sot parlamentit të mos pranojë projekt-ligjin, që parashikon shembjen e ndërtesave ekzistuese të Teatrit Kombëtar dhe Teatrit Kombëtar Eksperimental.

XS
SM
MD
LG