Lidhje

Analistët mbi sfidat e Ballkanit Perëndimor


Analistët mbi sfidat e Ballkanit Perëndimor
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:51 0:00

Korrupsioni, sundimi i ligjit dhe reformat vazhdojnë të jenë vështirësitë kryesore të Ballkanit Perëndimor në rrugën e tyre të integrimit në Bashkimin Evropian, thanë pjesëmarrësit në një diskutim për Ballkanin të mbajtur ditët e fundit në Universitetin Johns Hopkins në Uashington.

XS
SM
MD
LG