Lidhje

Shkupi pas protestave të dhunshme


Nga protestat e së dielës në Shkup që u përshkallëzuan në përplasje mes grupeve të demonstruesve dhe policisë, kanë mbetur dhjetë policë të lënduar ndërsa 24 demonstrues janë ndaluar. Askush nuk ka marrë përgjegësinë e organizimit të proetstave, ndërkohë që një pjesë e analistëve vlerësojnë se bëhet fjalë për skenare të planifikuara.

Pas protestave në Shkup, askush nuk merr përgjegjësinë për organizimin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG