Lidhje

Debati për Teatrin, sherr në Komisionin e Medias


Debati për Teatrin, sherr në Komisionin e Medias
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:20 0:00

Në Shqipëri, mbledhja e Komisionit parlamentar per Edukimin dhe Mjetet e informimit publik, në të cilën do të diskutohej rreth çështjes së debatueshme të Teatrit Kombëtar, u shoqërua me tensione të forta e përplasje. Deputetët e opozitës kërkuan largimin e tij kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj.

XS
SM
MD
LG